YT Solar - шаблон joomla Видео

Про Нас

Лео-Дизайн - це багатопрофільне процвітаюче підприємство із відмінними, але водночас пов'язаними галузями виробничої діяльності, яка своєю продукцією створить затишок та комфорт у Вашій оселі, прикрасить інтер'єр довершеністю та неповторністю дизайну.

Ми є комплексним виробником меблів, дверей і сходів будь-якого типу та складності із натуральної деревини.

Лео-дизайн відрізняється від багатьох присутніх виробництв на ринку кардинально іншими методами виконання робіт, а саме: комплексним підходом до об'єкту, можливістю втілення будь-яких дизайнерських рішень, розробок чи інших технічних завдань. У максимально короткі терміни замовник отримує бездоганної якості вироби та майстерно виконану роботу. Охоплюючи декілька галузей виробництва, а саме виготовлення: меблів, дверей,сходів та інших деталей інтер'єру ми даємо можливість замовнику заощадити час та кошти.

Вся продукція підприємства сертифікована та відповідає технічним вимогам. На виробництві використовуються лише екологічно чисті матеріали та комплектуючі для виготовлення меблів, дверей, сходів  та елементів інтер'єру.

Лев- це символ міста, в якому здійснюється виробництво нашої продукції, а також символ сили, влади та лідерства. Саме такі вольові якості притаманні нашому підприємству для беззаперечного завоювання першості на ринку виробництва вишуканих дерев'яних виробів, які відображають поєднання могутності класичного та величі розкоші модерного стилів.  

За більш детальною інформацією просимо звертатися за номерами телефонів та на e-mail вказаними в розділі Контакти.